• b.jpg
  • a.jpg
  • c.jpg

OPINIE  O   ZESPOLE   MUZYCZNYM    ACCESS

 

DigitalHD Filmowanie Szczecin

ŚWIETNY ZESPÓŁ NA WESELE. PRZEDE WSZYSTKIM PROFESJONALIZM. I NIESAMOWITE PROWADZENIE IMPREZ, BARDZO CHĘTNIE POLECAMY ICH NASZYM WESELNIKOM.

Pracownia Filmowa HDV-TV

Współpracujemy  Z Tą Kapelą i Możemy Powiedzieć Że, Są Bardzo Dobrzy W Tym Co Robią. Wspaniale bawią Gości i Sami Się Świetnie Bawiąc Przy Tym - Co Nie Czyni Nie Wiele Kapel - Polecamy Gorąco

Fraza

Super kapela. Niesamowite brzmienie, duze doswiadczenie i dojrzalosc muzyczna.Polecamy!

DigitalHD

Fotografia Szczecin Spotkaliśmy się już na Weselu i od razu wiedzieliśmy, że będzie się Nam Bardzo Dobrze Współpracowało. Świetna Muzyka, Fajne Piosenki i Profesjonalne Podejście do Gości Weselnych - Polecamy !

Restauracja Hotelu Atrium****

Polecamy Zespół muzyczny ACCESS. Wysokie kwalifikacje oraz perfekcjonizm  zapewniają oprawę muzyczną na najwyższym poziomie. Profesjonalne podejście do zawodu sprawia, że zespół ACCESS plasuje się na czele branży muzycznej.

Mit-Band

Pozdrawiamy kolegow po fachu i oczywiście bardzo POLECAMY.Gwarancja bardzo dobrej zabawy.

Dekoracje.Szczecin.Pl

Serdecznie P O L E C A M Y !! Świetny, profesjonalny zespół.

WYPROWADZENIE AKORDEONOWE

Profesjonalizm podparty doświadczeniem. Szczerze polecam i pozdrawiam !!!!

AZET - ZESPÓŁ MUZYCZNY

ACCESS to najlepszy zespół nie tylko w tym regionie ale i w Niemczech. Piękne utwory w ich wykonaniu wszędzie zachwycają . Gorąco polecamy, bo gdzie zagrają to się nikt nie zawiedzie.

Zespół muzyczny "EFECT"

Świetny Zespół, który podchodzi do sprawy muzycznej z dużym profesjonalizmem. GORĄCO POLECAMY ten Zespół na każdą imprezę.

 

Anna i Krzysztof

Anna i Krzysztof Bawili nas 15.01.11r. w Międzyzdrojach.Polecam ten zespół muzyczny. Solidny, konkursy na poziomie a muzyka taka jaką chcieliśmy usłyszeć. Bardzo mili, a ustalanie wszystkich detali przed weselem przebiegało bezproblemowo. Jeszcze raz szczerze POLECAMY!!!

 

Marlena i Konrad

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować zespołowi Access . Grali u nas 23 lipca i możemy powiedzieć tylko jedno, pełen profesjonalizm!!! Super muzyka, prowadzenie z humorem.Naszym gościom bardzo podobało się. Jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem możemy polecić zespół Access innym parom szukającym dobrej orkiestry na wesele.

 

Karolina i Henryk

Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą zabawę. Wszyscy goście świetnie się bawili. Gratulacje dla całego zespołu. Osobom jeszcze niezdecydowanym polecamy zespól Access ! Serdecznie pozdrawiamy !

 

Jesica i Grzegorz

Jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy. Uczyniliście nasze wesele NAPRAWDĘ WYJĄTKOWYM. Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego zespołu a wszyscy goście byli Wami wręcz oczarowani. Na poprawinach mówiono tylko o Was :) Pozdrawiamy.

 

Irena i Józef

Dziękujemy zespołowi ACCESS  za fajną muzykę i klimat jaki stworzyli na naszym weselu. Zespół godny polecenia !

 

Karolina i Swen

Dziękujemy zespołowi muzycznemu Access za wspaniałą oprawę muzyczna i zabawy. Były na poziomie a jednocześnie śmieszne. Goście z Polski i Anglii byli bardzo zadowoleni, i stwierdzili, że dawno się tak nie bawili. Pozdrawiamy i polecamy innym Parom.

 

Rita i Leszek

Serdeczne podziękowania dla zespołu ACCESS za wyśmienitą zabawę weselną. Wesele przy takim prowadzeniu bardzo długo pozostanie w naszej pamięci jak i w pamięci naszych gości. Rewelacyjne wokale, które podobały się wszystkich naszym gościom. Wszyscy wspaniale się bawili i byli zachwyceni takim poziomem wykonania! Wielkie podziękowania za cudowne wesele! Profesjonalizm, talent, humor to wszystko posiada zespół ACCESS. Pozdrowienia !!!

 

Ewa i Andrzej

Zespół znaleźliśmy w Internecie. Kompetentni ludzie, grają chyba wszystko o co ich się poprosi. Umieją zabawić gości. Fajne zabawy. Słuchaliśmy wielu zespołów muzycznych, ale żaden nie przypadł nam tak do gustu jak ten, zarówno pod względem muzycznym i artystycznym.

 

Justyna i Piotr

Wybór tego zespołu to strzał w dziesiątkę ! Rewelacyjnie śpiewają i genialnie zabawiają gości weselnych. Jeśli szukacie profesjonalnego zespołu to właśnie jesteście na ich stronie internetowej. Świetnie wykonują polskie i zagraniczne utwory. Ten zespół warto polecać. Nasz ślub odbył się 12 - 13.04.2014 r. Z pozdrowieniami dla całego zespołu a w szczególności dla Pani Ewy.

 

Kazimierz i Inez

Serdeczne podziękowania od organizatorów zespołowi muzycznemu Access za oprawę muzyczną na Pikniku Wakacyjnym Nowogardzie. To dzięki Wam impreza była znakomita. Sprawiliście ogromną radość wszystkim uczestnikom. Dziękujemy bardzo za to, że poświęciliście nam swój wolny czas i pięknie graliście oraz śpiewaliście dla nas. Jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim będziemy Was polecać.

 

Alexandra i John

Wesele polsko – angielskie mieliśmy 6.07.2015r. w Ińsku. Dobry zespół to podstawa udanego wesela, a zespół ACCESS taki właśnie jest. Z czystym sumieniem możemy polecić zespół ACCESS wszystkim innym parom. Angielski nienaganny.

 

Maria i Steven

Chcielibyśmy bardzo podziękować Zespołowi za rewelacyjną zabawę, fajną muzykę i współpracę na naszym weselu. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Na pewno będziemy polecać.

 

Katarzyna i Arthur

Bawili nas 6.08.2016 r. Świetny zespól i bardzo fajni ludzie. Pełen profesjonalizm i świetny wokal wokalistki. Potrafią rozruszać i zabawić gości. Bardzo dobry kontakt z gośćmi. Goście byli zachwyceni zespołem i świetną muzyką.  Dziękujemy za niezapomnianą zabawę. Na pewno będziemy polecać!!

 

Iwona i David

Pragniemy wszystkim parom gorąco polecić zespół Access. Najlepszym wyznacznikiem był zachwyt i uznanie gości, którzy żegnali się słowami ŚWIETNY ZESPÓŁ, ŚWIETNA MUZYKA I ZABAWA, a to przecież najważniejsze na weselu. Dziękujemy zespołowi ACCESS! Super zabawa do białego rana. Pełen parkiet gości. Powtarzające się wciąż pytanie: skąd wzięliście ten zespół? Z Internetu. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić zespół Access. wszystkim, którzy lubią bawić się przy dobrej muzyce. Pełny profesjonalizm. Pozdrawiamy .

 

Elżbieta i Jacob

Chcielibyśmy polecić wszystkim zespół Access. Grali u nas 1.10.2016 r. Poprowadzili nasze wesele bardzo profesjonalnie i rzetelnie. Goście byli bardzo zadowoleni. Zespół nawiązał bardzo szybko kontakt z gośćmi. Jeżeli chodzi o ustalenia przed weselem, lider zespołu bardzo elastyczny, otwarty na wszelkie sugestie i pomysły. Dodatkowo sam wyszedł z kilkoma propozycjami, które nam przypadły do gustu. Serdecznie polecamy. Udana zabawa gwarantowana.

 

Jadwiga i Krystian

Zespół godny polecenia. Bardzo profesjonalne podejście do swojej pracy, miła współpraca i 100 procentowa gwarancja udanej imprezy. Jeszcze raz dziękujemy i polecamy innym parą.