• b.jpg
  • c.jpg
  • a.jpg

OPINIE  O   ZESPOLE   MUZYCZNYM    ACCESS

 

DigitalHD Filmowanie Szczecin

ŚWIETNY ZESPÓŁ NA WESELE. PRZEDE WSZYSTKIM PROFESJONALIZM. I NIESAMOWITE PROWADZENIE IMPREZ, BARDZO CHĘTNIE POLECAMY ICH NASZYM WESELNIKOM.

Pracownia Filmowa HDV-TV

Współpracujemy  Z Tą Kapelą i Możemy Powiedzieć Że, Są Bardzo Dobrzy W Tym Co Robią. Wspaniale bawią Gości i Sami Się Świetnie Bawiąc Przy Tym - Co Nie Czyni Nie Wiele Kapel - Polecamy Gorąco

Restauracja Hotelu Atrium****

Polecamy Zespół muzyczny ACCESS. Wysokie kwalifikacje oraz perfekcjonizm  zapewniają oprawę muzyczną na najwyższym poziomie. Profesjonalne podejście do zawodu sprawia, że zespół ACCESS plasuje się na czele branży muzycznej.

Anna i Krzysztof

Bawili nas w  Hotelu Amber Baltic w Międzyzdrojach.Polecam ten zespół muzyczny. Solidny, konkursy na poziomie a muzyka taka jaką chcieliśmy usłyszeć. Bardzo mili, a ustalanie wszystkich detali przed weselem przebiegało bezproblemowo. Jeszcze raz szczerze POLECAMY!!!

 

Marlena i Konrad

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować zespołowi Access . Super muzyka, prowadzenie z humorem.Naszym gościom bardzo podobało się. Jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem możemy polecić zespół Access innym parom szukającym dobrej orkiestry na wesele.

 

Karolina i Henryk

Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą zabawę. Wszyscy goście świetnie się bawili. Gratulacje dla całego zespołu. Osobom jeszcze niezdecydowanym polecamy zespól Access ! Serdecznie pozdrawiamy !

 

Jesica i Grzegorz

Jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy. Uczyniliście nasze wesele naprawdę wyjątkowe. Wszyscy goście byli Wami wręcz oczarowani.  Pozdrawiamy.

 

Irena i Józef

Dziękujemy zespołowi Access  za fajną muzykę i klimat jaki stworzyli na naszym weselu. Zespół godny polecenia !

 

Karolina i Swen

Dziękujemy zespołowi muzycznemu Access za wspaniałą oprawę muzyczna i zabawy. Były na poziomie a jednocześnie śmieszne. Goście z Polski i Anglii byli bardzo zadowoleni, i stwierdzili, że dawno się tak nie bawili. Pozdrawiamy i polecamy innym Parom.

 

Rita i Leszek

Serdeczne podziękowania dla zespołu ACCESS za wyśmienitą zabawę weselną. Super wokale, które podobały się wszystkich naszym gościom. Wszyscy wspaniale się bawili i byli zachwyceni poziomem wykonania! Wielkie podziękowania za cudowne wesele. Pozdrowienia !!!

 

Ewa i Andrzej

Zespół znaleźliśmy w Internecie. Kompetentni ludzie, grają chyba wszystko o co ich się poprosi. Umieją zabawić gości. Fajne zabawy. Słuchaliśmy wielu zespołów muzycznych, ale żaden nie przypadł nam tak do gustu jak ten pod względem muzycznym.

 

Justyna i Piotr

Wybór tego zespołu to strzał w dziesiątkę ! Rewelacyjnie śpiewają i genialnie zabawiają gości.  Świetnie wykonują polskie i zagraniczne utwory. Ten zespół warto polecać. Z pozdrowieniami dla całego zespołu.

 

Kazimierz Janiak

Serdeczne podziękowania od organizatorów zespołowi muzycznemu Access za oprawę muzyczną na Pikniku Wakacyjnym w Nowogardzie. To dzięki Wam impreza była znakomita. Sprawiliście ogromną radość wszystkim uczestnikom. Dziękujemy bardzo za to, że poświęciliście nam swój wolny czas i pięknie graliście oraz śpiewaliście dla nas. Jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim będziemy Was polecać.

 

Alexandra i John

Wesele polsko – angielskie mieliśmy 13.07.2019 r. w Ińsku. Dobry zespół to podstawa udanego wesela, a zespół ACCESS taki właśnie jest. Z czystym sumieniem możemy polecić zespół ACCESS wszystkim innym parom. 

 

Maria i Steven

Chcielibyśmy bardzo podziękować Zespołowi za rewelacyjną zabawę, fajną muzykę i współpracę na naszym weselu. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Na pewno będziemy polecać.

 

Katarzyna i Arthur

Bawili nas 8.08.2020 r. Świetny zespól i bardzo fajni ludzie. Pełen profesjonalizm i dobre wokale.. Potrafią rozruszać i zabawić gości. Bardzo dobry kontakt z gośćmi. Goście byli zachwyceni zespołem i muzyką.  Dziękujemy za niezapomnianą zabawę. Na pewno będziemy polecać!!

 

Iwona i David

Pragniemy wszystkim parom gorąco polecić zespół Access. Najlepszym wyznacznikiem był zachwyt i uznanie gości. Dziękujemy zespołowi ACCESS! Super zabawa do białego rana. Pełen parkiet gości. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić zespół Access. wszystkim, którzy lubią bawić się przy dobrej muzyce.. Pozdrawiamy .

 

Elżbieta i Jacob

Chcielibyśmy polecić wszystkim zespół Access. Grali u nas 4.09.2021 r. Poprowadzili nasze wesele bardzo profesjonalnie i rzetelnie. Goście byli bardzo zadowoleni. Zespół nawiązał bardzo szybko kontakt z gośćmi. Jeżeli chodzi o ustalenia przed imprezą, lider zespołu bardzo elastyczny, otwarty na wszelkie sugestie i pomysły. Serdecznie polecamy.

 

Jadwiga i Krystian

Zespół godny polecenia. Bardzo profesjonalne podejście do swojej pracy, miła współpraca i 100 procentowa gwarancja udanej imprezy. Jeszcze raz dziękujemy i polecamy innym.